ŁÓŻKA KOMODY I STOLIKI Z LITEGO DREWNA

Desiq

Desiq tworzy nowoczesne meble drewniane, które uzupełnią Twoje wnętrza. To funkcjonalne, eleganckie i nieprzeciętne projekty, wykonane z litego drewna. Jeśli zależy Ci na pięknym, ale jednocześnie trwałym wyposażeniu mieszkania czy domu – zapoznaj się z ofertą tej firmy.

Wykorzystanie mebli Desiq zapewnia wyjątkowość aranżacji wnętrz. Wysokiej jakości produkty posłużą przez długie lata. Wszystko za sprawą surowców, z których wykonywane są ich unikalne meble. To komody, łóżka oraz szafki nocne z drewna orzechowego, jesionowego, dębowego oraz olchowego i czereśniowego.

Desiq nie używa sklejek ani drewnopodobnych okładzin. Tym samym, każdy wykonany mebel, przejmuje cechy fizyczne danego materiału, z którego jest wykonany. Do produkcji wybierane są najlepsze gatunki drewna, dzięki czemu do Twoich rąk trafiają produkty wysokiej jakości, odporne na uszkodzenia mechaniczne i niezwykle trwałe. Niepodważalną zaletą mebli z litego drewna jest bowiem ich długa żywotność – tego typu elementy wyposażenia wnętrz mogą przetrwać nawet kilkaset lat, wciąż prezentując się zjawiskowo.