WITAMY W NASZYM

Showroomie

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku rozwiązań wnętrzarskich. Dzięki temu możemy Państwu proponować tylko takie materiały i produkty, których jakości wykonania i użyteczności sami jesteśmy pewni, które już znamy, a w przypadku nowości – tylko producentów przez nas sprawdzonych.

Oferta sprzedawanych przez nas marek jest niezwykle szeroka. Wśród producentów sprzętów: AGD to m.in. Smeg, Liebherr, De Dietrich, Hitachi, Sharp, Fulgor Milano, Bora czy KitchenAid; podłóg – Tarkett, Gerflor, Project Floors, Designflooring, Döllken;  mebli – Befame, Desiq, Fameg; oświetlenia – Zumaline, Shilo, Cleoni, Liralighting, Kandela Lihgting czy szalone w designie i wykonaniu Puff-Buff; armatury łazienkowej – RAK Ceramics i Cristalstone.

W naszym showroomie zaproponujemy Wam dobór – odpowiednich do Waszych wnętrz – nietuzinkowych produktów wysokiej jakości, takich jak np. sprzęt AGD, podłogi, sofy i kanapy, stoły i krzesła, fototapety czy oświetlenie.

Co ważne – z każym potencjalnym klientem umawiamy się na wizytę w konkretym terminie, dzięki czemu podczas spotkania nasz czas poświęcamy tylko Wam. Pozwala nam to dokładnie poznać Wasze potrzeby, oczekiwania i Wasz gust, co przakłada się bezpośrednio na trafność zaproponowanych dla Was rozwiązań. Zapraszamy do umawiania się na indywidualne spotkania.

JESTEŚMY DLA NASZYCH KLIENTÓW

Dlaczego właśnie my?

PASJA

Naprawdę lubimy naszą pracę. Entuzjazm i zaangażowanie przenosimy na realizację Twoich potrzeb, a pyszna kawa na spotkaniach to nasz znak firmowy.

PROFESJONALIZM

Wieloletnie doświadczenie w aranżacji i wyposażeniu wnętrz. Nie musisz być znawcą tematyki, ale po wizycie u nas będziesz świadomy możliwości różnych rozwiązań.

BOGACTWO WYBORU

Niezwykle szeroki wybór uznanych i sprawdzonych producentów. U nas zawsze otrzymasz produkt dopasowany do Ciebie, a nie odwrotnie.

OCZAMI NASZYCH KLIENTÓW

Opinie

Katarzyna Stefańska

Seven Spaces znalazłam przez przypadek. Nie przypuszczałam, że w dzisiejszych czasach relacja kupujący – sprzedający może być inna niż to, co proponują nam markety i „sieciówki” ze sprzętem elektronicznym, gdzie kupujący często traktowany jest jak intruz. Może być przyjemna i co najważniejsze dla kogoś kto jest nieufny (nie z natury leczy z przypadku próby oszustwa) może być idealnym rozwiązaniem. Panie Pawle to była czysta przyjemność urządzać przestrzeń, własną przestrzeń z Pana pomocą. Dziękuję za zaangażowanie, a przede wszystkim, za poczucie indywidualnego podejścia do mojej osoby jako klienta. Serdecznie polecam 😉

Aleksandra Szymaszek-Borek

Wybór dostawcy był strzałem w dziesiątkę. Zaufałam tej firmie w najgorszym chyba czasie, gdy  wybuchła epidemia, gdy produkcja w krajach europejskich stanęła, a ceny były niepewne. Zaufałam, gdyż miałam dostęp do profesjonalnej wiedzy nt. sprzętów, porównań sprzętów, negocjacji cen  w wariancie, rzetelną informację o dostawach i bieżące informowanie o realnym czasie dostaw  czy rozpoczęciu produkcji. Kilka sprzętów kupiłam od razu i w dobrych cenach, natomiast na kilka czekałam ze względu na stan epidemii, ale byłam informowana na bieżącą i pomimo wzrostów cen  otrzymała sprzęty w uzgodnionej wcześniej cenie. Kierowcy kontaktowali się ze mną i uzgadniali godziny dostaw.  Warto wspomnieć o kulturze kontaktu handlowego.  Jestem osobą, która ceni sobie jakość towarów, zaangażowanie i dotrzymywanie raz danego słowa, a także nie sprawianie problemów. Wszystko to spotkało mnie podczas współpracy z Seven space w okresie od marca 2020 do lipca 2020. Zakupiłam całościowo sprzęt pralniczy i kuchenny. Jeszcze coś ważnego warto wspomnieć: kiedy miałam wątpliwości , co wybrać, mogłam liczyć na opinie specjalistów, np. miałam problem z doborem wyciągu, naprawdę dowiedziałam się wiele nt.  potrzebnych i nieznanych mi ważnych parametrów, o których wcześniej nie miałam pojęcia. Polecam współpracę z firmą Seven Spaces Showroom.

Małgorzata Rebkowska-Juraszek

Z czystym sumieniem polecam współpracę!!!Tak ogromnej branżowej wiedzy oraz cierpliwej, wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie  nurtujące pytania, zbyt często się nie spotyka…niestety. W gąszczu decyzji jaką przychodzi podjąć inwestorowi urządzającemu swój wymarzony dom, spotkanie na swojej drodze Pana Pawła , rzetelnego sprzedawcy oraz przesympatycznego człowieka to prawdziwe szczęście i światełko w tunelu😀🤩 

Pozdrawiam, bardzo zadowolona klientka 🤗