O Nas

 

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie na rynku rozwiązań wnętrzarskich. Dzięki temu możemy Państwu proponować materiały i produkty tylko takie, których jakości wykonania i użyteczności sami jesteśmy pewni, które już znamy a w przypadku nowości – tylko producentów przez nas sprawdzonych.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firm Tarkett, Franke i Lival. Ponadto w ofercie sprzedażowej oferujemy produkty m.in. marek: Elica, Liebherr, Semg, Cleoni, Shilo, Liralighting, Gerflor i Döllken.

W naszym showroomie zaproponujemy Wam dobór – odpowiednich do Waszych wnętrz – nietuzinkowych produktów wysokiej jakości takich jak np. podłogi, oświetlenie, sprzęt agd, sofy i kanapy czy fototapety. Część z oferowanych towarów będziecie mogli obejrzeć u nas na żywo, a pozostałe możemy Wam sprowadzić na indywidualne zamówienie. Funkcjonujemy jak klasyczny showroom – doradzamy, polecamy i pokazujemy rekomendowane przez nas produkty, które następnie sprowadzamy na konkretne zamówienie do odbioru u nas lub pod wskazany przez Was adres.

Co ważne – z każym potencjalnym klientem umawiamy się na wizytę w konkretym terminie, dzięki czemu podczas spotkania nasz czas poświęcamy tylko Wam. Pozwala nam to dokładnie poznać Wasze potrzeby, oczekiwania i Wasz gust, co przakłada się bezpośrednio na trafność zaproponowanych dla Was rozwiązań. Zapraszamy do telefonicznego umawiania się na indywidualne spotkania.